Всеукраїнський творчий конкурс «До Дня Святого Миколая»

/Files/images/2023/400142026_356530930079206_8758318329638700805_n.jpg

МЕТА І ЗАВДАННЯ КОНКУРСУ:

https://docs.google.com/document/d/12ukr1RnZ1sXMIvxqFQjYFrpPSuUJOIbx/edit?fbclid=IwAR138x1c_vUTrXUb2auJGG9C2ugkuHKff6nHFLA1RsTZYRE-AG_xvfxSHNI

· Виявлення і розкриття талантів, підтримка їх творчої діяльності;

· Формування високої індивідуальної мистецької культури, популяризація серед дітей та молоді змістовного культурного дозвілля;

· Виховання любові до української культури та мистецтва;

· Поглиблення знань про традиції нашого народу;

· Залучення українців до збереження національних традицій;

· Популяризація творчості людей різного віку.

Про проведення освітньої акції "На варті ментального здоров’я"

/Files/images/2023/396727924_351537547248364_2875819645858310689_n.jpg

Часи повномасштабного російського вторгнення вплинули на кожного з нас, ми тривожимось за майбутнє, рідних, себе, знайомих та незнайомих, не відчуваємо міцної опори під ногами, читаючи та чуючи щодня новини про трагедії, що розривають серце. Водночас особливо чутливим є наше молоде покоління – наші діти. Їм як нікому складно у воєнні часи, адже обсяг викликів, переживань і тривог у цей важкий для країни час зростає в рази. До стресу, викликаного війною, додається необхідність взаємодіяти з однолітками та вчителями з різних міст та країн, адаптуватися до навчання в нових форматах та умовах. Усе це потребує від школярів додаткових зусиль та нерідко стає ще одним джерелом страхів, невпевненості в собі та переживань.


У листопаді в Telegram-каналі “Харків надихає” ми приділимо увагу ментальному здоров'ю учнів, педагогів та батьків, бо саме воно є одним із найбільших глобальних викликів майбутнього. Завдяки ініціативам Олени Зеленської ментальне здоров'я стало частиною державної політики. Як зазначала Перша леді: «Кожна країна у світі зацікавлена в тому, щоб плекати свою стійкість через стійкість кожного з громадян, бо так постає суспільна стійкість. Ми, здається, уже довели всьому світові, що українське суспільство стійке. І навіть не просто довели – ми здивували й шокували своєю стійкістю... Допомагаючи іншим, ми підсвідомо допомагаємо й собі триматися...».

Просимо надсилати роботи на електронну адресу kharkiv.challenges@ukr.net. Утемі листа бажано зазначати назву акції, а в тексті – прізвище, ім’я, вік учасника, заклад освіти, клас навчання, район.

ІІ Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості "Чарівна осінь"

/Files/images/2023/(9) Заклад дошкільної освіти № 112 Харківської міської ради Салтівський район _ .jpg


Освітній портал "Алаба", за організаційної підтримки ТОВ "Освітній портал"ТМ https://op.ua, запрошує до участі у ІІ Всеукраїнськомуконкурсі дитячо-юнацької творчості"Чарівна осінь".

Осінь - особл ивий період, коли на зміну літній спекотній погоді приходить довгоочікувана прохолода. Природа дивним чином перевтілюється. Гілки дерев заливає багряними, золотими, червоними відливами. Землю застилає килим з листя. Небо наливається кам’яною вагою та висить так низько, що, здається, до нього можна дістати рукою. Це час, коли все вибухає своєї останньої красою, наче природа накопичувала весь рік для грандіозного фіналу.

Зупинися на мить! Відчуваєш, яка урочисто-прекрасна атмосфера панує навкруги? Щоб продовжити це неймовірне відчуття та створити чудовий осінній настрій ми запрошуємо юних талантів представити нам свої чарівні творіння, які нестримним осіннім вітром ввірвуться в кожен дім і подарують листопад емоцій та незабутніх вражень.

https://alaba.op.ua/art-konkurs/ii-vseukrayinskiy-konkurs-dityacho-yunackoyi-tvorchosti-charivna-osin?fbclid=IwAR2xRptUdzReqUSHiAdBYbPdtMs8FRJiajTA7BwNh-x7-ISt5JlozT1XCQg

/Files/images/конкурс.jpg

Жовтень багатий на свята. День захисників та захисниць України, День працівників освіти, День української писемності та мови, Міжнародний день музики, Всесвітній день гри, Всесвітній день тварин, День цікавих подій, День художника, День українського козацтва, Всесвітній день здорового харчування, Всесвітній день кулінара, Міжнародний день шкільних бібліотек тощо.


Улітку діти, батьки та освітяни вже ділились власними рекомендаціями в межах освітньої акції “Відпочиваймо цікаво, безпечно, корисно. Лайфхаки від школярів та батьків” щодо того, як провести канікули без гаджетів, які цікаві місця відвідати в рідному місті та за його межами, яке активне дозвілля допомагає підтримувати фізичну форму в цей період, які ігри можуть захопити однолітків сильніше за віртуальний світ, які майстер-класи та книги покращують настрій та знімають стрес тощо.

Ми прагнемо, щоб наші діти постійно всебічно розвивались і під час уроків, і в позашкільний час, спілкувались не лише на теми навчання, а й дізнавались щось нове.

Протягом жовтня запрошуємо школярів долучитись до освітньої акції “Калейдоскоп ідей”.За умовами акції діти пропонують цікавий, добрий, корисний, безпечний челендж, завдяки якому можна допомогти українським захисникам, медикам, волонтерам, тваринам; вдосконалити свою українську та знання з історії; розвинути кулінарні, спортивні, музичні чи читацькі навички та здібності; визначити цікаві знахідки дистанційного навчання тощо.

Тематика обмежується святами, зазначеними вище.

Наприклад, це можуть бути челенджі, пов’язані з вивченням української мови: за тиждень вивчити чітко визначену кількість українських скоромовок, віршів або пісень, 21 день писати мотиваційні цитати українською та викладати їх на своїх сторінках в соціальних мережах, щодня виписувати нові для вас цікаві українські слова та за визначений термін скласти словничок, регулярно створювати відео українською, записувати власний мініподкаст або почати вести україномовний блог у соцмережі.

Хтось визначить за мету навчитись грати на музичному інструменті та виконає першу мелодію, хтось приготує 7 українських страв за тиждень, для когось гімнастика щоранку або регулярне годування безпритульних тварин стане родинною традицією.У короткому відео (до 2 хвилин) просимо учасників назвати ім’я та прізвище, у якому класі та закладі освіти навчаються, представити ідею челенджу, визначити час, за який беруться виконати заплановане (враховуючи той факт, що акція триває місяць, бажано не планувати челендж довше 21 дня), вказати конкретний результат, якого прагнуть досягнути.

Вітаються як індивідуальні, так і колективні роботи.

Ідеї приймаютьсяз 1 по 15 жовтня. З 16 по 30 жовтня учасники, яким вдалось виконати дані собі обіцянки та дійти до кінця челенджу, мають надіслати фото- або відеозвіт (тривалістю до 3 хвилин) про те, як досягли результату.

Просимо надсилати роботи на електронну адресу kharkiv.challenges@ukr.net. У темі листа бажано зазначати назву акції, а в тексті – прізвище, ім’я, вік учасника, заклад освіти, клас навчання, район.

Кращі роботи розміщуватимуться в Telegram-каналі «Харків надихає» протягом жовтня.

Кiлькiсть переглядiв: 46