Навчальні програми, за якими здійснюється освітній процес в закладі дошкільної освіти

Реалізація інваріативної складової Базового компоненту дошкільної освіти

Комплексні, спеціальні програмиПарціальні програми (схвалені МОН України, регіональні)
«Дитина», освітня програма для дітей від 2
до 7 років.

Програма «Корекційно-розвиткова робота з дітьми із загальним та фонетико-фонематичним недорозвиненням мовлення» ( І.Кравцова, Л. Стахова)

Парціальна програма розвитку дитини від 2 до 6 років через гру " Творці майбутнього"
Музично-казкові намистинки: оздоровчо-освітня робота з дітьми четвертого року життя: програма і методичні рекомендації, І.Є. Трофімченко, І.А. Малашевська, Н.Г. Сімон.

Формування математичної компетентності у дітей дошкільного віку, Л.І. Зайцева

Програма з фізичного виховання для дітей раннього та дошкільного віку «Казкова фізкультура», М.М. Єфименко.

Парціальна програма для дітей старшого дошкільного віку «Комп'ютерна грамота для малят», В.В. Семизорова, О.В. Вайнер, О.М. Болотова.